TARGI ZAWODÓW - Szkoła Podst nr 1 w Łużnej

Idź do spisu treści

Menu główne:

TARGI ZAWODÓW

   W dniu 23 marca 2017 roku uczniowie klas drugich i dwóch trzecich Publicznego Gimnazjum w Łużnej wraz z opiekunami uczestniczyli w piątej edycji Festiwalu Zawodów.  W czasie Targów Edukacyjnych w Krakowie uczniowie zapoznawali się z ofertą edukacyjną szkół zawodowych z terenu Województwa Małopolskiego.
W tegorocznej edycji Festiwalu wzięło udział
wiele szkół zawodowych z Małopolski, które na 140 interaktywnych tanowiskach stoiskach wystawienniczych przygotowały wiele prezentacji w 7 branżach zawodowych: branża budowlana, mechaniczno – mechatroniczna, informatyczno – elektroniczna, społeczno – medyczna, rolno-przetwórcza, turystyczno – gastronomiczna oraz usługowa.
Prezentowany był również projekt "Małopolskiej Chmury Edukacyjnej" rekomendowany przez MEN jako przykład dobrych praktyk.

  W Targach wzięli udział przedstawiciele
uczelni z Francji, Niemiec, Słowacji, Ukrainy i Węgier.  Po raz pierwszy uczestniczyli przedstawiciele Europejsko-Azjatyckiej FundacjiEdukacji Biznesowej. Podczas targów gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. Na miejscu również fachową poradą służyli doradcy zawodowi.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego