PROJEKT SPInKa - Szkoła Podst nr 1 w Łużnej

Idź do spisu treści

Menu główne:

PROJEKT SPInKaDNI OTWARTE W BIECZU

W dniu 9 lutego 2018 r. uczniowie klas III gimnazjum uczestniczyli w zorganizowanym "Dniu otwartym" w szkołach ponadgimnazjalnych w Bieczu. Uczniowie zapoznali się z ofertą kształcenia oraz zobaczyli bazę szkolną.

Spotkanie ze służbami przed feriami

W dniu 5 lutego uczniowie klas III gimnazjum spotkali się z przedstawicielami służb mundurowych - policja, straż graniczna i straż pożarna z Tarnowa.

KALAMBURY
Zajęcia warsztatowe - kalambury "Jaki to zawód?"


Podsumowanie
 
  
W dniu 24 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie Rodziców uczniów klas III gimnazjum. Na spotkaniu podsumowano zrealizowane działania w ramach projektu.

W dniu 12 grudnia 2017 r. uczniowie klas III gimnazjum spotkali się z przedstawicielami zawodów mundurowych. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: straży pożarnej, straży granicznej, policji, wojska polskiego i służby więziennej. Uczniowie pytali funkcjonariuszy o specyfikę ich pracy, zakres codziennych obowiązków oraz wydarzenia ze służby, które najsilniej zapisały się w ich pamięci. Mogli także dowiedzieć się, jakie wymagania stawiane są przed kandydatami do każdej ze służb. Być może wśród zebranych uczniów będą przyszłymi funkcjonariuszami, którzy służyć będą w jednej z wymienionych formacji. Spotkanie było zorganizowane w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II.
"Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"

Uczniowie klas III gimnazjum w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" uczestniczą w zajęciach warsztatowych. W ramach tych zajęć odkrywają swoje zdolności, umiejętności i zainteresowania w celu wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Poznają różne zawody ze względu na przedmiot pracy, cechy psychiczne i osobowościowe.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego