ODBLASKOWA SZKOŁA - Szkoła Podst nr 1 w Łużnej

Idź do spisu treści

Menu główne:

ODBLASKOWA SZKOŁA

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łużnej przystąpiła do
VIII Edycji konkursu "ODBLASKOWA SZKOŁA"
                             w obecnym
2017/2018  roku szkolnym i zdobyła miano, potwierdzone dyplomem
                    
 najlepszej szkoły w powiecie gorlickim promującej bezpieczeństwo uczniów na drodze.

ODBLASKOWI SENIORZY

W miesiącu październiku kilkoro uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela zorganizowało akcję promującą bezpieczeństwo pieszych. Akcja ta skierowana była do seniorów. Na spotkaniu dzieci wręczyły im  odblaski,  poinformowały  jak prawidłowo je nosić oraz przekazały cenne wskazówki dotyczące ogólnie pojętego bezpieczeństwa.
ODBLASKOWY GRZEŚ


  W związku z przystąpieniem naszej szkoły do VIII edycji projektu,, Odblaskowa szkoła", 2 października  na lekcji języka polskiego w klasie Vb siedemnastu uczniów próbowało swoich sił w rymowaniu. Łącząc ćwiczenia literackie z zabawą przypomnieli zasady bezpieczeństwa pieszych na drodze. Efektem tej pracy były krótkie wierszyki i pełna świadomość o konieczności noszenia odblasków. Podczas tych zajęć powstała również wstępna wersja wiersza ,,Odblaskowy Grześ".

 


Przejście uczniów do szatni wieczór po zajęciach sportowych


Przejście do szatni po zajęciach sportowych organizowanych na stadionie sportowym w Łużnej z uczniami Szkoły Podstawowej  w godzinach wieczornych. Uczniowie zostali wyposażeni w kamizelki i czapki odblaskowe. Uczniowie zostali poinformowani o zasadach przechodzenia przez drogę.Trener prowadzący zajęcia sportowe zachęcał uczniów do stosowania odblasków przy powrotach do domu po treningu po zmroku.
                                            Prowadzący: Kosiński Grzegorz


VII EDYCJA KONKURSU "ODBLASKOWA SZKOŁA"

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego